Batex

SERWIS ELEKTRONIKI

 

Szanowny Kliencie

Jeśli masz problem z telefonem, smartfonem, tabletem, komputerem, laptopem, telewizorem, monitorem, radiem, CB radiem, nawigacją czy też innym tego rodzaju urządzeniem, możesz zlecić nam jego naprawę.

Technologia cały czas się rozwija, rozwijamy się i my. Elektroniczne urządzenia, przenośne zyskują coraz większą popularność i przydatność w naszym życiu codziennym. Niestety, ich konstrukcje i technologie nie zawsze wolne są od wad a także i sami niejednokrotnie przyczyniamy się do ich uszkodzenia.

Pęknięciu ulegają szybki i wyświetlacze telefonów zawieszają się procesory , zużywają akumulatory, pękają obudowy - ale nie martw się. Zleć nam ich naprawę a my postaramy się przywrócić ich funkcjonalność.

Historia naszej firmy sięga końca lat 80. W 1989 r. zaistnieliśmy na ryku prowadząc działalność handlowo- usługową w zakresie sprzedaży i montażu urządzeń elektronicznych takich jak CB radio, auto alarmy, centralne zamki, radia samochodowe. Na przestrzeni przeszło 25 lat funkcjonowania na rynku, a w tym 18 –to letniej współpracy partnerskiej z T-Mobile Polska S.A. zdobywając niezbędną wiedzę i doświadczenie poszerzyliśmy zakres prowadzonej działalności usługowej o naprawę telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów.

 

Naprawiamy także nawigacje, komputery, monitory i telewizory. Specjalizujemy się również w naprawie i montażu CB radio, radioodbiorników samochodowych, głośników, oraz montażem kamer systemów monitoringu z rejestracją AV i podglądem on-line w smartfonie. Wgrywamy nowelizacje map do nawigacji, konfigurujemy urządzenia w technologii bluetooth.

Montujemy także stacje multimedialne - radia samochodowe z Androidem dedykowane do wielu marek samochodów, telewizory, monitory multimedialne w zagłówkach, radia , rejestratory jazdy, światła jazdy dziennej, nawigacje, panele fotowoltaiczne i kamery cofania w samochodach klientów. Zajmujemy się wymianą obudowy, baterii  pilotów do samochodów.

 
 

 

Dokonujemy również montażu autoalarmów popularnej wersji SEO Perfect CAN. To profesjonalne bezpilotowe zabezpieczenie Twojego pojazdu, wykorzystujące cyfrową magistralę CAN do komunikacji z autem. Alarm ten sterowany jest za pomocą oryginalnych pilotów pojazdu i nie wymagał noszenia dodatkowego pilota do obsługi alarmu. Dołożony do alarmu moduł CAN, powoduje że zabezpieczenie to może być dostosowane do każdego pojazdu, po 2004 r. z cyfrową magistralą.

Posiada następujące FUNKCJE:

funkcja "comfort"- domykanie szyb i szyberdachu
programowany czas funkcji komfort
wewnętrzna blokada silnika
programowana funkcja immobiliser
tryb serwisowy funkcji immobilisera
wejście czujników dodatkowych
elektroniczne zabezpieczenie wszystkich wyjść alarmu
możliwość włączenia alarmu bez aktywacji ochrony wnętrza (bypass)
sygnalizacja niedomkniętych drzwi przy włączeniu alarmu
opóźnienie włączenia ochrony drzwi przy wydłużonym wygaszaniu oświetlenia kabiny
opóźnienie włączenia ochrony wnętrza (eliminuje zakłócenia powstałe przez spadki napięć spowodowane pracą wentylatorów, domykanie szyb itp.)
automatyczne uzbrojenie alarmu po przypadkowym wyłączeniu (rearming)
awaryjne rozbrojenie systemu kodem PIN
ciche / głośne załączanie i wyłączanie
pamięć źródeł alarmu
limit alarmowań

 


 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz klikając w zakładkę  O Nas