Batex

Radia samochodowe z Androidem

Polecamy

Radia samochodowe - Stacje multimedialne wraz z montażem, dedykowane do większości modeli samochodów, wielofunkcyjne z  ANDROIDEM, tworzone z największą dbałością o szczegóły oraz w oparciu o najnowsze technologie 

 
 
 
 
 

 

   

 

 
 
 
 

 

 

Oferowane Radia samochodowe  z Androidem konfigurujemy do współpracy z zagłówkami multimedialnymi V&S . W połączeniu nowoczesnego designu oraz zaawansowanej technologii powstały  produkt,  zaspokoi Państwa potrzeby. Umili godziny spędzone w aucie waszym współpasażerom a w szczególności przewożonym  pociechom.

 
 
 

Opinie klientów

Niezbędny produkt do każdego samochodu. Kamera cofania zdecydowanie podnosi komfort jazdy. Polecam serdecznie …………/………… Połowę swoje życia spędzam w samochodzie, wyjazdy służbowe, konferencje, ciągłe rozmowy telefoniczne. Dlatego zdecydowałem się na radio samochodowe VORDON z funkcją trybu głośnomówiącego. Użytkuje go już długi czas i śmiało mogę stwierdzić, że jest niezawodne …………/…………Długie podróże z dziećmi nie są już dla mnie problemem. Dzięki możliwości dostępu do sieci wifi mogę włączyć bajkę, grę, film i nie muszę się martwić, że będą znudzeni i marudni podróżą …………/………… Szybkie połączenie dzięki funkcji Bluetooth. Urządzenie godne polecenia!