Batex

PODPIS ELEKTRONICZNY

 

BESKIDZKIE CENTRUM CERTYFIKACJI ELEKTRONICZNEJ CUZ SIGILLUM

Partnera Handlowego Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. PHU BATEX Andrzej Batycki
43-360 Bystra ul. Rzemieślnicza 1 tel. (48) 33 817 0 817;       biuro@batex.bielsko.pl 

CZYM JEST E-PODPIS

 ZASTOSOWANIE

JAK KUPIĆ E-PODPIS       

PLIKI DO POBRANIA 

PRODUKTY CENNIK

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 
 

Podpis elektroniczny (e-podpis) to dane w postaci elektronicznej. Dane opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym są równoważne pod względem skutków prawnych dokumentom podpisanym własnoręcznie.

e-Podpis można stosować w wielu obszarach: biznesie, administracji czy medycynie, wpływa to na usprawnienie pracy firm oraz urzędów, optymalizując koszty ich funkcjonowania.

Najpopularniejszym produktem oferowanym przez Centrum Usług Zaufania Sigillum jest kwalifikowany certyfikat podpisu zgodny z Rozporządzeniem eIDAS. Certyfikat można wykorzystać do składania deklaracji w ZUS, wysyłania sprawozdań do KRS, zawierania (podpisywania) umów oraz udziału w aukcjach na elektronicznych platformach przetargowych, w tym JEDZ.

Przy użyciu certyfikatu kwalifikowanego można rejestrować dane w GIODO, przesyłać dane do GIIF, a także kontaktować się z Urzędami Administracji Publicznej. Nasze kwalifikowane usługi są w pełni zgodne z europejskim Rozporządzeniem eIDAS. Więcej informacji uzyskasz na stronie https://sigillum.pl/E-podpis 

 

 

JAK KUPIĆ E-PODPIS - DOKONAJ TRZY PROSTE KROKI


Krok 1. Kupując nowy certyfikat lub odnawiając termin ważności posiadanego już certyfikatu ,po zapoznaniu się z niniejszą instrukcją przejdź do sklepu Sigillum klikając na poniżej usytuowany link - gdzie zarejestruj się , wypełnij formularz i dokonaj wyboru produktów SIGILLUM. 
Pomoc przy zakupie i wyborze produktów uzyskasz dzwoniąc do nas na nr tel. 33 817 0 817 lub 608 018 811 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

Pamiętaj, że do podpisania umowy ramowej niezbędny będzie zestaw dokumentów o który. Pobierz i skompletuj te niezbędne w Twoim przypadku przed wizytą w Punkcie Rejestracji .

Ważne!   Do realizacji składanego zamówienia wybierz Punkt Rejestracji PHU BATEX 43-360 Bystra ul. Rzemieślnicza 1, w przeciwnym bądź razie wszystkie dotychczasowe czynności będzie trzeba powtórzyć.


Krok 2. Po wykonaniu powyższych czynności nawiąż ponownie kontakt telefoniczny z Beskidzkim Punktem Rejestracji nr tel. 33 817 0 817 lub 608 018 811 gdzie z przyjmującym sprawę inspektorem ustalone zostaną - rodzaj dostarczenia (oryginałów) wymaganych dokumentów, termin podpisania umowy i wydania certyfikatu.


Krok 3. Wizyta w ustalonym terminie w Punkcie Rejestracji - podpisanie umowy ,wygenerowanie i odbiór Certyfikatu. Przewidywany czas realizacji zlecenia kilkanaście minut.

 

 Lokalizacja naszego Punktu Rejestracji usytuowana jest przy zjeździe z obwodnicy Północno -wschodniej miasta Bielsko-Biała stanowiącej część drogi ekspresowej S1. Dojazd ten pozwala uniknąć przejazdu przez zakorkowane miasto Bielsko-Biała powodując znaczną oszczędność czasu. Dostępny bezpłatny parking dla klientów.


SKLEP SIGILLUM


Szczegółowy opis procesu rejestracji konta i złożenia zamówienia w CUZ Sigillum: Instrukcja
Wzory umów oraz upoważnienia do podpisania Umowy Zamawiającego dostępne są na stronie https://sigillum.pl/Pliki  w części Wzory umów (DOKUMENT EDYTOWALNY)

 

 

 

 

 BESKIDZKIE CENTRUM CERTYFIKACJI ELEKTRONICZNEJ
czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 tel. (48) 33 817 0 817
Początkowa data ważności certyfikatu ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta. Pozwala to na wcześniejszy zakup certyfikatu wykorzystywanego w wybranym, późniejszym okresie. Certyfikaty wystawiane są na okres 12 i 24 miesięcy.


Na podstawie udzielonej akredytacji PWPW S.A. polecamy produkty Centrum Usług Zaufania Sigillum które dostępne są na stronie https://sigillum.pl/Produkty  wraz z szczegółowym opisem i cennikiem.


Aby dokonać zakupu wybranego rodzaju podpisu Elektronicznego wraz z komponentami lub przedłużyć ważność już posiadanego przejdź na stronę Sklepu Sigillum https://sklep.sigillum.pl/


UNIEWAŻNIANIA  CERTYFIKATÓW MOŻNA  DOKONAĆ DZWONIĄC NA CZYNNĄ  CAŁĄ DOBĘ  INFOLINIĘ 

tel. nr 0 801 640 033; dyspozycja_certyfikat@pwpw.pl

 

 

 

Czytnik kart bezstykowych e-dowód

Czytnik stykowy BIT4ID  do obsługi kart kryptograficznych 

(format karty płatniczej)

        
Czytnik stykowy mini

Czytnik bezstykowych i stykowych kart inteligentnych

(Smart Card)