Batex

Nawigacje

Nawigacja Vordon 7" TRUCK

Cena 429zł

Funkcje i możliwości: Odświeżone oprogramowanie nawigacji zostało rozszerzone o system kontroli dopuszczalnego nacisku na oś oraz wysokość pojazdu. Koniec z trasami przez niebespiecznie niskie przejazdy czy mosty z limitem wagi.

Mapy - pełne odblokowane! Posiadamy jedną z najbardziej szczegółowych map Europy wykorzystaną w naszym urządzeniu VORDON. Urządzenie posiada możliwość zainstalowania innych programów nawigacyjnych takich jak: AutoMapa, IGO, TOMTOM.

Doskonała jakość Nawigacja VORDON wyposażona w wyświetlacz o przekątnej 7" z systemem Bluetooth, Procesorem 800 MHz, 8 GB pamięci flash, gniazdo kart microSD, gniazdem mini USB, transmiterem FM.AV IN - możliwość podpięcia kamery cofania.

 

Multimedia

Wbudowany odtwarzacz muzyczny obsługujący WMA9, WAV, wbudowany odtwarzacz video obsługujący WMV, ASF, AVI. Możliwość przeglądania plików TXT oraz obrazów w formacie JPG, GIF, BMP, i PNG.

Omijaj korki

Z naszym GPS wyszukasz najkrótsze i najszybsze trasy w taki sposób, aby ominąć miejskie korki. Nawigacja na bieżąco zmienia drogę tak, aby móc swobodnie poruszać się po zakorkowanym mieście.

Łatwy w użytku

Urządzenie nie może być łatwiejsze w obsłudze - wystarczy je podłączyć i dotknąć ekranu. Z intuicyjnym interfejsem bardzo szybko wyruszysz w trasę.

Koniec z płaceniem mandatów!

W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o stałych fotoradarach, abyś mógł podrózować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie prędkości.

 

Transmiter FM

Odtwarzaj swoją muzykę w głośnikach samochodu za pomocą wbudowanego transmitera FM w GPS VORDON. Łatwe podłączenie pozwoli Ci szybko cieszyć się Twoimi ulubionymi utworami.

Estetyczna, miła w dotyku obudowa urządzenia wykonana jest z miekkiej gumy, która idealnie wpasuje się do wnętrza każdego samochodu.

 

W zestawie:

-Nawigacja GPS 7",

-Zasilacz samochodowy,

-Uchwyt samochodowy na szybę,

-Rysik,

-Kabel USB do transmisji z komputera,

-Kompletna instrukcja w języku polskim,

VORDON mCar

multimedialny rejestrator         Cena 899,99 zł.

Android 5.0, CPU Quad Core, 1GB RAM + 16GB ROM

 

Twoje multimedialne centrum rozrywki.

Od teraz zawsze w podróży będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością materiałów multimedialnych, muzyki, gier czy filmów.

Długie wyprawy samochodowe już nigdy nie będą nudne - a wszystko to na intuicyjnym 7-calowym ekranie IPS z wygodnym interfejsem.

Koniec z mandatami za korzystanie z telefonu podczas jazdy!

mCar posiada wbudowany bluetooth, dzięki któremu możesz bez problemu sparować się z telefonem komórkowym i prowadzić rozmowy telefoniczne bez odrywania rąk od kierownicy.

Dzięki opcji transmitera FM, możesz bez problemu wykorzystać sygnał, aby słuchać swojej ulubionej playlisty mp3 na dowolnym odtwarzaczu radiowym. Również w starszych modelach!

Pasuje do każdego wnętrza! Wygląd urządzenia dostosujesz do wnętrza swojego samochodu. W zestawie znajdują się trzy panele.

Urządzenie pozwala na jednoczesne nagrywanie dwiema kamerami. Zintegrowany G-Sensor powoduje automatyczny zapis w momencie wykrycia wstrząsu. Ekran służy również do wyświetlania obrazu z kamery cofania.

Możliwość uzyskania dostępu do bezprzewodowego internetu za pomocą karty SIM dowolnego operatora (urządzenie kompatybilne z 3G / WCDMA / micro SIM).

mCar został rozbudowany również o funkcję hotspotu WiFi (tethering), przez co możesz dowolnie dzielić się łączem internetowym z najbliższymi urządzeniami mobilnymi czy laptopami.

Nawigacja z dostępem do GoogleMaps przy połączeniu z Internetem.