Batex

Monitor w zagłówku

Zadba o zajęcie twojej pociechy podczas długich wakacyjnych podróży.

 

Zagłówki multimedialne V&S ver. Premium 9 cali charakteryzują się najwyższą dbałością o szczegóły. Zaprojektowane by cieszyć i służyć przez lata.  Model 2017 posiada najnowsze kodeki oraz najbardziej zaawansowaną matryce Sharp z powłoką antyodblaskową o doskonałych parametrach.

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy podzespołów firmy Sharp i Sony powstał produkt, który o klasę przewyższa konkurencyjne produkty „no name”. Bardzo ładnie komponuje się w aucie, a maskownica zakrywa monitor tak, by nikt nie zainteresował się tym, co mamy w naszym samochodzie. Wszystkie zagłówki wykonane są ze skóry ekologicznej.

Produkt dostępny jest w trzech kolorach: czarny, szary i beżowy. 

Zagłówki multimedialne V&S posiadają regulację szerokości rurek montażowych, dzięki czemu pasują do każdego auta. W zestawie znajdują się też nakładki na rurki w różnych rozmiarach.

Zagłówek multimedialny V&S przeznaczony jest do samochodów wszystkich marek. W połączeniu nowoczesnego designu oraz zaawansowanej technologii powstał produkt, który zaspokoi Państwa potrzeby. Umili godziny spędzone w aucie waszym pociechom.

Sercem zagłówka jest wysokiej klasy laser firmy Sony, z profesjonalnym systemem anti shock. co przyda się na niejednej polskiej drodze. Zagłówki multimedialne posiadają system zabezpieczenia płyt.

Prowadzimy sprzedaż detaliczna oraz dokonujemy montażu monitorów w samochodach klientów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej tel. 608 018 811