Batex

AKCESORIA

 Wideo rejestratory     Nawigacje       Radia samochodowe

 

Wideo rejestrator samochodowy Ferguson Eye Drive FHD170

Wideo rejestrator samochodowy Ferguson Eye Drive FHD170 jest łatwą w obsłudze i wysokiej jakości kamerą samochodową, 
wykonującą zapis audio-wideo zdarzeń w trakcie jazdy. 
Rozdzielczość Full HD pozwala na rejestrowanie wszystkich istotnych szczegółów takich jak tablice
rejestracyjne pojazdów uczestniczących w kolizjach drogowych. 
Prezentuje wyraźnie twarze kierowców i uczestników wypadku, co stanowi znakomity materiał dowodowy w procesie ubezpieczeniowym.

Kamera ma klasyczny i elegancki wygląd. 
Jej niewielkie wymiary pozwalają zamocować ją na przedniej szybie, 
a nawet ukryć ją za lusterkiem wstecznym. Rejestrator posiada wysokiej rozdzielczości (1920x1080p) szerokokątny obiektyw. 
Zastosowanie wyjątkowo czułej matrycy umożliwia nagrywanie wyraźnych filmów nawet w przypadku słabego oświetlenia.  Języki:
-Polski
-Rosyjski
-Włoski
-Angielski
-Hiszpański Funkcja cyklicznego zapisu
Po wyczerpaniu się pamięci urządzenia najnowszy plik zapisywany jest na miejscu najstarszego, co zapobiega utracie aktualnych danych. W przypadku gdy chcemy w trakcie nagrywania sami zabezpieczyć fragment filmu przed jego nadpisaniem, wystarczy że naciśniemy przycisk SOS umieszczony na obudowie. Funkcja automatycznego startu
Po uruchomieniu silnika samochodu urządzenie automatycznie włącza się i rozpoczyna nagrywanie. Po wyłączeniu silnika samochodu rejestrator automatycznie zapisuje ostatni plik i wyłącza się. 

Tryb parkingowy
Gdy urządzenie wyczuje wibracje nieruchomego pojazdu (np. przy uderzeniu podczas parkowania), automatycznie uruchomi się tryb parkingowy, a Ferguson Eye Drive FHD170 zapisze obraz i dźwięk ze zdarzenia. 
Cena 219,00zł. brutto 

Tryb poklatkowy
W trybie poklatkowym film nagrywany jest z prędkością 1 zdjęcia/sekundę, a odtwarzanie nagranego w ten sposób materiału następuje z prędkością 30 zdjęć na sekundę. W ten sposób czas nagranego materiału może wzrosnąć nawet 30-krotnie! W przypadku użycia karty o pojemności 8GB, czas standardowego nagrania oscyluje ok. 1 godziny materiału.

Przy użyciu funkcji filmu poklatkowego wzrasta on do 30 godzin! Użycie karty 32GB w tym trybie pozwala uzyskać nagranie całego tygodnia. W trybie poklatkowym można szybko (z prędkością 30 klatek na sekundę) odtworzyć zarejestrowane nagrania, jednocześnie zachowując ciągłość oraz transparentność zgromadzonego materiału. 

Wbudowany G-Sensor
W czasie podróży mogą nas spotkać różne zdarzenia. G-sensor potrafi wykryć zdarzenie gwałtownego hamowania, stłuczki lub co najgorsze wypadku i automatycznie zabezpiecza przed nadpisaniem fragment filmu z tego zdarzenia.

Funkcja kamery internetowej
Kamera może być wykorzystywana także jako kamerka internetowa - wystarczy podłączyć ją do komputera dołączonym kablem USB by cieszyć się kolejną funkcją wideorejestratora

Akcesoria
Rejestrator Ferguson Eye Drive FHD170 zawiera w zestawie wszystkie niezbędne akcesoria: uchwyt samochodowy, ładowarkę samochodową oraz kabel USB.Ferguson Eye Drive FHD170.
 

Specyfikacja
Klasyczny i elegancki wygląd,
Wysokiej rozdzielczości szerokokątny obiektyw,
Zastosowanie wyjątkowo fotoczułego obiektywu umożliwia nagrywanie nawet w przypadku słabego oświetlenia,
Rozdzielczość Full HD dla nagrań wideo (1920x1080p, 25 klatek),
Maksymalna rozdzielczość zdjęć 5MP (2592x1944),
Wyświetlacz 2.7",
Kąt widzenia 135°,
Wbudowany G-sensor,
Wbudowany mikrofon,
Funkcja wykrywania ruchu,
Funkcja 24h Parkingowa,
Klawisz SOS szybkiego zabezpieczenia nagrania,
Automatyczne wyłączanie ekranu,
Uchwyt samochodowy w zestawie,
Ładowarka samochodowa w zestawie,
Kabel USB w zestawie,
Obsługa kart pamięci microSD do 64GB (ok. 560 min. standardowego nagrania),
Polskie menu. 

 

 

 
 
 
 
Rejestrator jazdy i kamera cofania w lusterku wstecznym VORDON DVR-190 Rejestrator zdarzeń drogowych stał się w ostatnim czasie niezbędnym wyposażeniem każdego samochodu. Wybór na rynku jest ogromny, co zatem wybrać? Przedstawiamy tu rejestrator Vordon Rearview Mirror DVR-190, który jest tani i bardzo prosty w obsłudze, spełnia wszystkie niezbędne wymagania i dodatkowo wyposażony jest w kamerę cofania, która w warunkach miejskich bardzo ułatwia życie kierowcy.   Cena 199 zł. brutto  BESTSELLER 

Nagrywanie Full HD - nagrywaj rejestratorem jazdy DVR-190 w doskonałej jakości. Nagrywaj obraz w 1080p / 720p / VGA. Dzięki temu zarejestrujesz każde zdarzenie na drodze.

G-Sensor - moduł, który automatycznie uruchomi nagrywanie kamerą kiedy zarejestruje wstrząs. Teraz możesz już spać w nocy spokojniej. Sprawca stłuczki zostanie znaleziony nawet jeśli zabraknie Ciebie w pobliżu.

Możliwość podpięcia kamery cofania - to proste rozwiązanie eliminuje konieczność dokupienia dodatkowego sprzędu w postaci monitora kamery cofania. Korzystaj z wbudowanego w lusterko ekranu.

Port na kartę microSD - Twoją podróż rejestruj na zewnętrznym nośniku w postaci karty microSD. Będziesz mógł w każdej chwili cofnąć się w czasie i przeanalizować zaistniałą sytuację na drodze.

miniUSB - popularny port dzięki któremu naładujesz wbudowany w lusterko zasilacz.

WideAngle - wbudowana kamera obejmuje obraz 170°. Takie rozwiązanie daje możliwość zarejestrowania znacznego obszaru z przodu samochodu.

Wideorejestrator - nawet na krótkich trasach zdarzają się sytuacje, w których wideo rejestrator staje się jedyną nadzieją na uniknięcie wyłudzenia odszkodowania lub otrzymania mandatu.

 36 miesięczna gwarancja - głównym celem naszej marki jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Wybrany przez Państwa produkt objęty jest 36 miesięczną gwarancją, realizowaną w autoryzowanym serwisie znajdującym się na terenie Polski zupełnie za darmo!

Czym jest DVR-190?
Nasz rejestrator to po prostu bardzo wygodne, szerokie lusterko wsteczne, z umieszczonym pośrodku ekranem kamery o szerokim polu widzenia. Nasze lusterko nakłada się na Twoje lusterko w samochodzie za pomocą wygodnych gumowych zaczepów. Ma elegancki i nowoczesny wygląd, oko kamery jest dyskretnie umieszczone z tyłu lusterka. Nie ma elementów montowanych do szyby, brak zatem dodatkowych elementów które mogłyby zasłaniać pole widzenia podczas prowadzenia pojazdu. Jeżeli obraz z kamery jest zbyt absorbujący przy obserwacji co się dzieje w tylnym lusterku, można go wyłączyć.

Jak działa?
Kamera jest bardzo prosta w obsłudze, wystarczy podłączyć zasilanie do portu USB urządzenia (zasilacz samochodowy w zestawie) i włożyć kartę pamięci Micro SD. Obsługiwane są karty o pojemności do 32 GB. Zalecane jest używanie szybkich kart TF (powyżej klasy 6). Po włączeniu silnika w samochodzie (zasilania kamery), rejestrator uruchomi się automatycznie i rozpocznie zapis. Po wyłączeniu silnika rejestrator zapisze zawartość nagrania na karcie i się wyłączy. Nagrania na karcie mogą być nadpisywane lub nie – zależnie od ustawień. Długość nagrań również można ustawić w zależności od preferencji – domyślne 3 minuty można skrócić do 1 lub 2 minut. 

G-Sensor
Istnieje także możliwość zablokowania filmu przed nadpisaniem, np. z zarejestrowanym zdarzeniem drogowym: ręcznie (przycisk M) ale także automatycznie! Urządzenie posiada bowiem wykrywacz kolizji – wbudowany czujnik przeciążenia. W przypadku poważnej kolizji pojazdów rejestrator zablokuje nagrany film z kolizja i zapisze go, jako film specjalny, który nie zostanie nadpisany (nazwa pliku będzie zaczynać się od SOS). Można zmienić ustawienie czułości czujnika przeciążenia w zależności od potrzeb. 

Kamera cofania w zestawie!
Do lusterka można podpiąć kamerę cofania, która wraz z przewodem i elementami mocującymi znajduje się w zestawie. W urządzeniu znajduje się gniazdo mini jack, do którego wpinamy przewód prowadzący do kamery wstecznej, zaś czarny i czerwony przewód kamery podłączamy do światła cofania. Pozwala to na automatyczne rozpoczęcie nagrywania przy włączeniu biegu wstecznego- na wyświetlaczu wyświetla się obraz z dwóch kamer. Można zmieniać sposób wyświetlania, a także przełączać się między kamerami. Nagrania na karcie są numerowane i porządkowane: filmy z kamery przedniej są umieszczane w katalogu DCIMA, natomiast z tylnej w katalogu DCIMB.

Dodatkowe możliwości
Dodatkowe funkcje urządzenia to: robienie zdjęć, odtwarzanie nagrań, nagrywanie z rejestracją dźwięku, monitor parkowania, detektor ruchu (urządzenie wygasza ekran po czasie bezczynności). Jest też możliwość podłączenia urządzenia do komputera (mini USB), Jest też opcja wprowadzenia nr rejestracyjnego samochodu oraz daty i godziny – te dane będą wyświetlane na filmie, co może być szczególnie przydatne podczas rejestracji zdarzeń drogowych, jako materiał dowodowy.

Funkcje nagrywania 
Rejestrator nagrywa w jakości FullHD. Ponadto w urządzeniu wdrożona została możliwość kalibracji obrazu dzięki WDR/HDR. Obraz przekazywany do kamery zostaje poddany obróbce cyfrowej niwelując przy tym efekty takie jak prześwietlenie czy mocny kontrast obserwowanego obiektu. Dzięki temu z dużą dokładnością zostaną zarejestrowane np. tablice rejestracyjne nadjeżdżających samochodów. Również w nocy! Gwarancja producenta
Dzięki 36 miesięcznej gwarancji, którą oferujemy na wszystkie nasze produkty, w tym również na lusterko VORDON DVR-190; możesz być pewien, że w przypadku jakiejkolwiek awarii zwrócimy Tobie pieniądze lub wymienimy produkt na nowy. Ponadto
Zestaw zapakowany jest w trwałe i estetyczne pudełko, do zestawu dołączona jest dobrze napisana instrukcja obsługi, także w języku polskim. 
 

 

 
Nawigacja samochodowa  GPS 5" - Aluminiowa Cena 249 zł. brutto  BESTSELLER 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Radioodtwarzacz HT-869BT 

 Radioodtwarzacz wyposażony jest w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7” i rozdzielczości 800x480 pikseli, pełnowymiarowe gniazdo USB oraz microSD na przednim panelu. Radio posiada między innymi wejście na kamerę cofania. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który umożliwia prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Moduł obsługuje między innymi protokół A2DP, który pozwala na transmisję plików muzycznych z podłączonego smartfona.

 Cena 1 szt. 499,00 zł. brutto

 

 

Polecamy duży wybór kostek ISO służących do podłączenia nowego radia samochodowego do instalacji fabrycznej samochodu.  Oferowane kostki  ISO  są najwyższej jakości. Ich złącza mają piny zabezpieczone przed korozją, które nie śniedzieją i dają dobry stabilny kontakt. Kable w złączkach są zrobione z czystej miedzi beztlenowej, które przewodzą prąd bez spadków napięć. Stanowi to, że produkt jest bardzo dobry jakościowo. 

 

 
 

 

Za pomocą wejścia AUX możemy podłączyć  do radioodtwarzacza zewnętrzne źródło dźwięku np. MP3, Discman, iPOD, laptop, przenośne DVD itp..  Pozwala  to na podwyższenie  jakości  odtwarzanego sygnału wykorzystując do tego celu nagłośnienie samochodowe. W efekcie słuchanie muzyki staje się bardziej komfortowe. W naszej ofercie mamy złącza AUX  pasujące do wielu modeli i marek radioodtwarzaczy samochodowych. Dokonujemy montażu na zlecenie klienta.

 

Bezprzewodowy router, DSL, 4 porty LAN, 2x antena 5 dB (TL-WR841N)

Producent: TP-LINK Symbol producenta: TL-WR841N Rodzaj produktu: Router Wejście: 1x WAN Ilość portów LAN: 4x 100Mbps Ilość portów USB: Brak Szybkość transmisji: 300 Mbps Protokoły transmisji WIFI: 802.11 b/g/n Zabezpieczenie transmisji: WEP / WPA / WPA2,WPA-PSK / WPA2-PSK Funkcja klonowania MAC: Tak Antena zewnętrzna: Tak Inne cechy: Ochrona przed atakami DoS, zapora sieciowa SPI Filtrowanie domen, adresów IP i MAC, wiązanie adresów IP i MAC Inne cechy: Kontrola dostępu, zarządzanie siecią lokalną, zdalne zarządzanie Inne cechy: Kontrola rodzicielska, kontrola dostępu do panelu zarządzania, lista hostów, harmonogram dostępu, zarządzanie regułami Gwarancja: 24 miesiące Znak bezpieczeństwa/zgodności: CE Dopuszczenie do obrotu w RP: Tak

 

 

 

Torba na laptopa 13" Bogart cognac

 Obecna cena 1 szt.  75,00 zł.

 

Elegancka, wytrzymała i praktyczna torba na laptopa 13” Bogart ładowana od góry. Torba wyróżnia się perfekcyjnym wykończeniem i wysoką funkcjonalnością.

Torba wykonana została z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Jest bardzo przyjemna w dotyku, jej wnętrze pokryte zostało materiałem w kolorową kratę. Produkt zapewnia doskonałą ochronę przed brudem, kurzem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Główna komora posiada zapinanie na zamek, z przodu torby i w środku znajdują się dodatkowe kieszenie oraz specjalna przegroda zapinana na rzep zabezpieczająca laptop przed niechcianym wysunięciem. Torba posiada także regulowany pasek.

Torbę przyozdobiono napisem: Walk on water.

Kolor: Koniakowy
 

Zasilacz Uniwersalny sieciowy QUER do Notebooka /Laptopa 90W / 15-20V / automatyczny z 2 x USB / 2.1A (KOM 0865)


 

Uniwersalny zasilacz sieciowy QUER do laptopa z wejściem USB. Dzięki wymiennym końcówkom można go dopasować do wielu urządzeń. Zasilacz automatycznie dobiera właściwe napięcie.

Elegancki i nieduży zasilacz posiada w zestawie aż osiem końcówek pozwalających na obsługę niemal każdego sprzętu(szczegóły poniżej). Ponadto posiada automatyczne zabezpieczenie przed przeładowaniem, które dodatkowo chroni Twój sprzęt.

Zestaw zawiera 8 końcówek:
M1: 6,3 x 3,0 mm: Toschiba
M2: 5,5 x 2,5 mm: IBM, Lenovo
M3: 6,5 x 4,4 mm: Sony, Fujitsu
M4: 4,8 x 1,7 mm: HP, Compaq
M5: 5,5 x 2,5 mm: Acer, Compaq, Delta, HP, Toshiba, Gateway, Fujitsu
M6: 5,0 x 3,0 mm: Samsung
M7: 5,5 x 2,1 mm: Acer, Compaq, Delta, HP, Fujitsu, Gateway, Toshiba
M8: 6,5 x 4,4 mm: Sony

Funkcje:
- Automatyczny dobór napięcia
- Zabezpieczenie przed przeładowaniem

Napięcie wejściowe: AC 100-240 V, 50/60Hz, 1,8 A
Napięcie wyjściowe: 15/16/18/18,5/19/19,5/20 V
Port USB: 5 V = 2.1 A
Maksymalna moc wyjściowa: 90 W

Kolor: Czarno-czerwony